2 czerwca 2019 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 • o godz. 15.30 spotkanie Papieskiej Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus.
 • o godz. 17.00 Nabożeństwo czerwcowe z procesją Eucharystyczną i nowenna do Ducha św. przed Uroczystością Zesłania Ducha św.
 • o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny.
 • o godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 • po każdej Mszy św. przed kościołem zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 1. W tym tygodniu po Mszach św. wieczornych nowenna do Ducha św.

 

 1. We wtorek po Mszy św. o godz. 8.00 modlitwy za pośrednictwem Św. Józefa.

 

 1. W środę od godz. 17.00 do 18.00 podczas adoracji Najświętszego Sakramentu modlitwa o Intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym życiu. O godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa.

 

 1. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za 48 lat kapłaństwa ks. Proboszcza. Czcigodnego Jubilata polecamy modlitwie Parafian. Po Mszy św. wieczór uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. W pierwszy czwartek miesiąca modlić się będziemy o nowe i święte powołania do kapłaństwa i zakonu, także z naszej parafii.

 

 1. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.00. O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci. Spowiedź podczas porannych Mszy św. i od godz. 16.30. Tego dnia kancelaria będzie nieczynna.

 

 1. W sobotę od godz. 10.00 czynna będzie Poradnia Psychologiczna. Porady udzielane są bezpłatnie. Wejście od strony kancelarii.

 

 1. Siostry Misjonarki zapraszają na katechezę dla dzieci w wieku przedszkolnym. Spotkanie odbędzie się w sobotę 8 czerwca o godz. 10.00 w sali nad zakrystią. Serdecznie zapraszamy przedszkolaki wraz z rodzicami.

 

 1. W sobotę o godz. 10.00 w sali nad zakrystią kolejne spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Mszą św. wieczorną rozpoczniemy czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha św. Czuwanie poprowadzi Odnowa w Duchu św. przy naszej parafii do godz. 21.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zakończy się okres spowiedzi i Komunii Świętej Wielkanocnej. O godz. 13.00 Msza św. dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże w intencji ks. Artura w 15 rocznicę przyjęcia Święceń Kapłańskich. Czcigodnego Jubilata polecamy modlitwie i składamy serdeczne życzenia. Zapraszamy na wspólną uroczystą Mszę świętą dziękczynną. Pozostali dwaj księża Wikariusze, to ks. Tomasz mający 20 lat kapłaństwa i ks. Marek mający 17 lat kapłaństwa. Polecamy Ich także życzliwości i modlitwie.

 

 1. Nabożeństwa czerwcowe w niedziele o godz. 17.00, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

 

 1. Od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 – 18.00 w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

 1. Intencja różańcowa na czerwiec: O odkrycie na nowo Sakramentu Eucharystii w naszym życiu.

 

 1. Prosimy o przynoszenie kwiatów do sypania na procesji Bożego Ciała.

 

 1. W sklepiku parafialnym zainteresujmy się prasą, książkami, dewocjonaliami, polecamy Tygodniki „Idziemy”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

 

 1. Wszystkim wspomagającym dalszą budowę i wystrój kościoła serdeczne Bóg zapłać. Jak zawsze słowa podziękowania tym, którzy dbają o porządek w kościele.

 

Zmarli śp.

 

Krystyna Dwojakowska                  L. 102  zam. Waszyngtona

Balwina Pyś                                   L. 86    zam. Rozłucka

 

o spokój ich duszy:

 

Zdrowaś Mario …………………..

Wieczny odpoczynek ………….