Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu – 22 marca 2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22 marca 2020 r.

  1. W związku z sytuacją epidemii bardzo dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za zainteresowanie się osobami w podeszłym wieku, samotnymi, naszymi sąsiadami, którzy mogą potrzebować pomocy, np. w formie zrobienia zakupów, lekarstw. Dziękujemy za Wasze świadectwo chrześcijańskie. Prosimy zgłaszać nam informacje o takich osobach oraz pamiętajmy przy tym o trosce o zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz najbliższych.
  2. Przypominamy, że w trosce o bezpieczeństwo kancelaria parafialna jest nieczynna. W sprawach ważnych zawsze możemy kontaktować się z Księdzem przed lub po Mszy św. rano i wieczorem.
  3. We mszy świętej może brać udział maksymalnie 50 osób. Jeżeli w niedzielę na Eucharystii będzie więcej osób, będą włączone głośniki na zewnątrz, by bezpiecznie umożliwić uczestnictwo w liturgii również poza kościołem. W przypadku takich Mszy jeden z kapłanów, będzie udzielał Komunii św. również w drzwiach kościoła.
  4. W dni powszednie kościół jest otwarty od godz. 6:30 do 9.00 i od 16.00 do 19.00. Stosując się do zaleceń służb medycznych i komunikatów kościelnych unikajmy zgromadzeń, korzystajmy z możliwości indywidualnej modlitwy!!!
  5. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek są dodatkowe msze św. o 9.00, a we środę o 9.00 i 19.30.
  6. Od poniedziałku do piątku 16.00 do 18.00 indywidualna Adoracja i spowiedź. O 20.30 zgodnie z prośbą Księdza Biskupa, księża i siostry z naszej parafii przed Najświętszym Sakramentem modlą się tajemnicami różańca świętego w intencji oddalenia od nas zarazy. Zachęcamy do uczestniczenia przez naszą stronę internetową www.meczennicy.waw.pl online, jak również przez Facebooka. Wystarczy wejść na jeden z naszych profili Artur Więsik, Natasza Bukowska albo Magdalena Wielgus. Tam będzie prowadzona transmisja na żywo. Zachęcamy do modlitwy rodzinnej.
  7. Przy obrazie Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie wystawiona do Niedzieli Palmowej puszka na ofiary na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego.
  8. Polecamy tygodnik Idziemy, jest wyłożony na stoliku na końcu kościoła. Również tam są deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Modlitwa trwa od dnia 25 marca do 25 grudnia. Wypełnione deklaracje możemy przynosić do kościoła indywidualnie w dowolnym terminie i składać je przy obrazie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom, Parafianom za przelewy na nasze konto parafialne. Nr konta na naszej stronie parafialnej.

(Bank Pekao   49 1240 1095 1111 0000 0324 5996)

Módlmy się, aby Bóg raczył oddalić od nas wszelkie choroby i nieszczęścia.

Matko Boża Zwycięska, Módl się za nami!

Matko Boża Królowo Polskich Męczenników, Módl się za nami!

W tym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty

+ Barbara Jędrychowska l. 82 zam. przy Suchodolskiej

+ Marek Głuch l. 62 zam. przy Majdańskiej

+ Stanisława Bonisławska l. 100 zam. przy Sygietyńskiego

+ Wiesława Rosocha l. 75 zam. przy Walewskiej

 Zdrowaś Maryjo….

Wieczny odpoczynek….